Aktuality - Psí salon Goliáš - Krnov | Salon pro Vaše domácí mazlíčky

+420 776 896 978
Přejít na obsah
Služby

Aktuality


Vážení zákazníci, vzhledem k nařízení vlády z důvodu zabránění šíření koronaviru je zatím salon uzavřen.

Předpokládám, že po velikonocích již budu moci fungovat, proto už nyní přijímám objednávky od 14.4. Pokud by dosavadní opatření bylo ještě prodlouženo i nadále, upřednostním již objednané zákazníky a nabídnu jim nový termín.
V salonu budou zavedena tato opatření, která by měla zabránit šíření koronaviru:

1. salon bude uzamčen, zákazníci budou muset při příchodu zaklepat
2. zákazníci nebudou vůbec vstupovat do prostoru salonu
3. Doporučuji pokyny a přání ohledně úpravy pejska sepsat v bodech na lísteček, který mi bude předán při převzetí. Úprava bude i s koupáním. Bude sdělen i přesný čas, kdy si zákazník pro pejska přijde.
4. Pejsek musí být opatřen pevným obojkem, ze kterého se nevyvlékne, (ideální jsou kšíry) a vodítkem. Nepředávejte mi psa v ruce, pouze vodítko, pejska si do salonu přivedu sama.
5. Platba v  hotovosti - přesnou částku, kterou sdělím při převzetí pejska prosím připravit do obálky nebo sáčku, případně je možné se při telefonické objednávce domluvit na platbě předem na můj účet.
Číslo účtu zašlu v sms zprávě, variabilní symbol: datum a čas vaší objednávky, do zprávy pro příjemce Vaše jméno a příjmení. Platba však musí být na náš účet připsána do termínu Vaší návštěvy - potvrdím sms zprávou. Nechám rozhodnutí na Vás.
Prosím zákazníky, aby dodržovali odstup, nosili ochranné roušky a pokud se před salonem potkají, dali přednost těm, kdo si jdou pejska vyzvednout. Po návštěvě salonu postupujte stejně jako po návštěvě obchodu, dobře si umyjte ruce, vodítko i obojek pejska.
I já v salonu budu dbát na hygienu, při styku se zákazníky budu používat roušky a ochranné jednorázové rukavice. Salon budu samozřejmě pravidelně desinfikovat.
Prosím zákazníky, aby respektovali toto opatření a nežádali mne stříhat psy ve svých domácnostech.
Děkuji za pochopení, přeji všem hodně zdraví a pevné nervy.
Těším se na vás. Vaše střihačka Hana


Děkujeme za pochopení, přejeme všem hodně zdraví a pevné nervy.
Těším se na vás. Vaše stříhačka Hana

Návrat na obsah